Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Yürüteç & Hoppala
Bu Kategoride 5 Ürün Bulundu
ÜRÜN FİLTRELE

Yürüteç

 

Yürüteç almak istediğinizde bebeklerinizin rahat bir şekilde hareket etmesi ve bacak boylarına göre ayarlanabilir olması çok büyük önem arz eder. Bebekleriniz belirli bir zaman sonra hareketlenmeye başlayacak yürüteç ihtiyacınız ortaya çıkacaktır. Bu ağırlıklı olarak 5 ve 6 aydan sonra başlamaktadır. Elbette ki bazı çocukların 8 aydan sonra da yürütece ihtiyacı olduğu karşımıza çıkmaktadır. Yürüteç modelleri arasında bu anlamda kademeli olan modeller tercih edilmektedir. Bebek ilk olarak ayağa kalktığında sizler de yürüteçleri kullanmak isteyebilirsiniz. Çocuğun rahat bir şekilde hareket etmesi çok önemlidir. Özellikle ilk adımlarını attığı sırada rahat şekilde hareket etmesi çocuğun yürümesi açısından da fayda sağlayacaktır.

Yürüteç Nasıl Seçilir?

Aslında dikkatli şekilde hareket etmemiz gerekir. Özellikle çocuğun ilk adımlarını atmaya başlamasından itibaren belki 1 yaşına belki de 14 15 aya kadar bu yürütece kullanmaya devam edecektir. Tam anlamıyla yürüyene kadar geçecek olduğu bu sürede çocuğun rahat olması aynı zamanda da kumaşının sağlıklı olması gerekmektedir. Çünkü böyle bir zaman çocuklar da çeşitli alanlarda pişik yapma riski de bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında kullanılan yürüteçleri iç kısımlarındaki kumaşların pamuklu olması çok büyük önem arz etmektedir. Bu yüzden sizler de dikkatli şekilde hareket ederek istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Bu anlamda yürüteç konusunda sizler de istediğiniz gibi çocuklarınıza bir seçenek alabilirsiniz.

Yürüteç Fiyatları Ne Kadardır?

Yürüteçler fiyat olarak çok uygun fiyatlı olarak sizlere sunulmaktadır. Asıl olan şey burada seçmiş olduğunuz ürünlerin içerisinde bulunan kademeli ve yahut da kumaş sistemleri gibi özelliklerdir. Bu anlamda Tuna Bebe üzerinden istediğiniz farklı modellere çok rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Uygun koşullar ve uygun fiyatlar sayesinde sizler de çocuklarınıza sağlığını tehdit etmeyecek aynı zamanda da daha rahat bir şekilde kullanımı olabilecek çok güzel ürünlere ulaşma şansına sahip oluyorsunuz. Her türlü farklılıklara ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda da çok daha kaliteli şekilde istediğiniz seçeneklere ulaşabiliyorsunuz. Bu arada fiyatlar konusunda sunmuş olduğu farklılıkların yanı sıra, uygun ödeme koşulları arasından seçim de yapabiliyorsunuz. Bu yüzden tercihlerinizi isterseniz site üzerinden güvenli ve sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.

 

 

                                               

 

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et