Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Teslimat Şartları

Kargo ücreti ne kadar? 

Tüm ürünlerimizde kargo ücreti ARAS KARGO ile ücretsizdir.

 

Siparişim ne zaman gönderilecek? 

Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size bir e-posta gönderilir ve sipariş kaydınız bize ulaşır. TUNABEBE sevkiyat birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren taahhüt edilen süre içerisinde ürünleriniz hazırlanır ve kargoya teslim edilir. Saat 16:00'a kadar verilen tüm siparişler aynı gün içinde kargo firmasına teslim edilir. TUNABEBE DE yer alan tüm ürünler aynı gün içinde stoktan doğrudan sevk edilmektedir. Kargo firmasında yaşanabilecek gecikme ve sorunlardan dolayı TUNABEBE firması sorumlu tutulamaz. 

 

Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek? 

Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren İstanbul için ortalama 1 iş günü, diğer bölgeler için ise ortalama 1-3iş günüdür. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişlerinizin teslimatı ARAS Kargo tarafından yapılmaktadır. Siparişinizin takibini 'Hesabım' sayfasındaki 'Siparişlerim' bölümünde yapabilirsiniz. 

 

Siparişim ne zaman adresime teslim edilecek? 

Amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktır. Gün içinde saat 16.00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilmektedir. Size teslimatı bulunduğunuz ilin uzaklığına göre değişmekte olup, siparişinizin durumunu 'Siparişlerim' kısmından takip edebilirsiniz.

 

Siparişimi nasıl iptal ederim? 

Henüz kargoya verilmemiş siparişlerinizi iptal etmek için, iptal isteğinizi sipariş numaranızla beraber donemetiket@gmail.com adresine e-posta ile bildirmeniz yeterlidir.

 

Siparişimi nasıl takip edebilirim? 

Siparişinizin durumunu 'Hesabım' sayfanızda yer alan "Siparişlerim" sayfasında görebilirsiniz. 

  • "Sipariş Onaylandı" ifadesi siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlanma aşamasında olduğunu belirtir.
  • "Kargo aşamasında" ifadesi ürününüzün kargo aşamasında oluğunu belirtir.
  • "Kargolandı" ifadesi siparişinizin firmamızdan ilgili kargo firmasına verildiğini ifade eder.

Tüm bu değişiklikler e-posta adresinize bilgilendirme amaçlı gönderilecektir.

 

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et