Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
BLOG
Yayın Tarihi : 13.08.2018 11:44 | Bebek
Yürüteçler Hakkında

Yürüteçler Hakkında


Anne bebek kavramları birbiri ile tamamen ilintili olan kavramlardır. Dünyaya gelen her bebek için gereken özeni göstermek asıl olan görevdir.  Ki bir bebeğin sorumluluğunu yerine getirmek için her zaman anne baba olmaya da gerek yoktur. Nitekim bir bebeğin gelişiminde mutlaka olmazsa olmaz, kullanılması gereken ürünler vardır ki bunlara genel olarak bebek gereçleri ismi verilir. 


Bebek gereçlerinin kapsamı oldukça geniştir ve farklı dönemlerde bebeklerin kullanması gereken ürünler vardır. İşte o ürünlerden bir tanesi de yürüteç. Bu ürün adından da çok net bir biçimde anlaşılabileceği üzere bebeğin yürümesi ama özellikle güvenle yürümesi, yürümeye başlaması için geliştirilmiş olan araçlardır ki sözlük tanımları da zaten bu şekilde ifade edilmektedir. Yeni yürümeye başlayan bebeklerin tüm gereksinimleri göz önüne alınarak üretilen bu ürünler bebeğin tek başına düşmeden yürümesi için özel olarak tasarlanmışlardır.


Alırken Bilinmesi Gerekenler


Böylesi bir ürün insanların karşısına çok farklı markalardan çok farklı rakamlar ile insanların karşısına çıkar ama böylesi bir ürün alınırken son derece dikkat edilmesi önem arz eden konular vardır. Bunların başında ilgili yönetmeliklere uygun olarak üretilip üretilmediği gelmektedir. Bir diğer önem arz eden husus tasarımının ergonomik olmasıdır. Zira ergonomik tasarımlı olmayan ürünler bebeğin kemik gelişimine az ya da çok zarar verebilir. Yüzde yüz güvenliğinden emin olunan ürünler alınmalı ve olabildiğine bilinen markalar tercih edilmelidir. 

Tavsiye Edilen Ürünler
YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et