Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
BLOG
Yayın Tarihi : 27.06.2018 13:22 | Güncellenme Tarihi : 27.06.2018 15:26 | Bebek
Yazlıkta Salıncak

Tatilde Hem Dinlenin Hem Eğlenin  

 

 Yazlıkçıların bahçesinde gördüğümüz birçok salıncak modeli vardır. Bunlar kimi zaman demirden kimi zaman ahşaptan yapılma olabilir. Dinlenmenizi sağlayan zaman zaman kitap okuyarak kafanızı dinlemenizde kullanışlı ve konforlu bir üründür. Arkadaşlarınızla bahçenin tadını çıkarmanızda yardımcıdır. Hem büyükler için hem bebek ve çocuklara özel salıncak çeşitleri bulunmaktadır. İstenildiğinde başka yere taşınması mümkün ürünlerdir. Kolay montaj edilen ve her türlü hava şartlarına karşı dayanıklı ürünler olarak bahçelerde yazlıklarda yerini alır.  

Bebekler İçin Eğlendiren Araçlar 

 

Çocuğunuz için eğlendiren ve rahat etmesini sağlayan Tuna bebe salıncak ile plastik salıncak modelleri de kolaylıkla takılıp kurulabilir. Yazın bahçede hem çocuğunuza park eğlencesini yaşatıp hem de eğlenmesini sağlayabilirsiniz. Uygun fiyatlarda olan salıncak dayanıklı ve sağlamdır.  İstediğiniz yere kolaylıkla taşınır ve fazla yerde kaplamaz. İster bebekler için salıncak isterseniz aileniz için büyük yazlık salıncağı seçerek güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Salıncaklar 2 ya da 3 kişilik olarak kullanıma uygundur. Günün yorgunluğunu çıkarmak için bahçenizde ve yazlığınızda bulunan salıncağınıza oturarak rahatlık ve konforu yaşamanız mümkün. Kafanızı dinleyerek ve yazın tadını çıkarabilirsiniz.  

 

Her Ortama Uygun Yazlık Salıncak 

 

 Her tip yazlık mekâna uygun olan model çeşitleri ile yazlık salıncak çeşitlerini bulabilirsiniz. Bahçenizin büyüklüğüne göre uygun olarak bulabileceğiniz uygun fiyatlarda salıncak modellerine rastlayabilirsiniz Yazın sıcağın bunaltıcı havasını güzel bir keyfe dönüştürmek için yazlık salıncağınızda rahatça gözlerinizi kapatıp yazın temiz havasını içinize çekip keyif yapabilirsiniz. İster demir ister ahşap modellerden dilediğinizi seçebilir bahçe ve yazlığınıza istediğiniz modeli seçip alabilirsiniz. Çocukların ve büyüklerin keyifli eğlencesi yazlık salıncak ile yorgunluğunuzu ve stresi uzaklaştırabilirsiniz. Her bütçeye uygun olan fiyatlarda model ve çeşitlerini bulabilir uygun fiyatlarda alabilirsiniz.   

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et