Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
BLOG
Yayın Tarihi : 27.06.2018 13:17 | Güncellenme Tarihi : 27.06.2018 15:26 | Bebek
Yazlık Bebek Arabası

Yazlık Bebek Arabası Modelleri

   Ebeveynler bebek arabası seçimlerinde hava şartlarını göz önünde bulundurmalıdırlar. Yağışlı havalarda veya aşırı güneşli havalarda bebeğin sağlığı için gerekli önlemleri bulunduran bebek arabaları tercih edilmelidir. Bunun yanında ailenin ekonomisine uygun olması da önem taşımaktadır. Yaz aylarında tercih edilen baston tipi diğer adıyla şemsiye tipi bebek arabaları hafif olması, güneşten korunmak için tente bulundurması, kolay katlanabilmesi  ve ekonomik olmasıyla tercih edilmektedir.  Tente üzerine güneşlik, farklı pozisyonlarda ayarlanabilmesi, arka tekerleklerinde fren sistemi olması, kolay katlanabilme ve taşınma gibi çok fonksiyonlu bebek arabalarının fiyatlarında artış görülmektedir.  Diğer bir yandan ikiz veya üçüz olan bebekler içinde üretilen bebek arabalarında da  güneşten korunmak için tenteler vardır. Piyasada ekonomik olması açısından indirim yapan üreticiler bebek arabasıyla birlikte anadizini  birlikte satışa sunmaktadır.  Taşıma koltuğu ve oto koltuğu olarak kullanılabilen anadizi aileleri tarafından çokça tercih edilmektedir. Ayrıca sallama pozisyonunun olması  sayesinde huysuzlanan bebek sakinleştirilebilmektedir.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et