Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
BLOG
Yayın Tarihi : 27.06.2018 13:08 | Güncellenme Tarihi : 27.06.2018 15:27 | Bebek
Yazın Tercih Edilen Bebek Arabaları

Renkli Bebek Arabaları İle Yazı Renkli Geçirin   

 

 Kışın daha çok koyu renkler kullanılırken anneler yazın gelmesi ile renkli ve cıvıl cıvıl arabaları tercih etmektedirler. Pembe, mavi, yeşil gri tonlarda ve iki ya da farklı tonlarda olan bebek arabaları ile yazın bebek arabaları rengarenk bir havada yazın keyfini çıkarmak için kullanışlı ürünlerdir. Portatif ve kullanışlı modellerden oluşan arabalar annelere oldukça kolaylık sağlamaktadır. Bebek ürünlerinde Tuna bebe tüm gerekli ürünleri temin etmenizde öncü bir marka olarak hizmet verir.  Dayanıklı ve sağlam kumaşlardan imal edilmiş bebek arabaları kolay aşınmaz uzun ömürlü olarak kullanılabilir.  

 

Standart Bebek Arabaları 

 

 Bu arabalar biraz ağır ve hantal olabilir ancak çocuklar ve bebekler için güvenilir bir bebek arabasıdır. Ayrıca yaz olsa bile havanın bozacağını unutmamak gerekir. Yağmurluk takılabilen araba yazın ve kışın da kullanılabilir. Bebek arabasının mekanizması arkaya ve öne doğru çekilebilir. Anne bebeğini kendi tarafına çevirebilir. Arabanın yatırma pozisyonuna getirerek daha rahat uyumasını sağlayabilirsiniz. Yazın parkta otururken ya da sahil plaj gibi deniz kıyısında dolanırken arabanın güneşlik kısmını bebeğin yüzüne doğru kapatıp güneşten koruyabilirsiniz. Dayanıklı ve sağlam bir model olan araba tekerlek kısmında frenle korunmaktadır. Arabanızı kenara bıraktığınızda tekerleklerin mekanizmasından ayarlanıp hareket etmesini engelleyebilirsiniz.  Daha çok hafifliğinden dolayı annelerin tercih ettiği baston arabalar isteyenler tatilde kullanmak üzere yanlarına katlayarak alabilirler. Kullanışlı ve isterseniz otobüs ve arabada fazla yer kaplamadığı için bebek arabaları daha çok tercih edilmektedir.  Bebek arabaları varken artık bebeğinizle daha rahat dışarı çıkabilir istediğiniz yere rahatça gidebilirsiniz. Bebeğiniz kilo alsa bile artık kucakta taşıma derdi olmadan yazın tadını bebek arabanızla ve bebeğinizle eğlenerek ve zaman geçirerek çıkarabilirsiniz.  

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et