Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
BLOG
Yayın Tarihi : 27.06.2018 12:57 | Güncellenme Tarihi : 27.06.2018 15:27 | Bebek
Yazın En Çok Tercih Edilen Bebek Ürünleri

En Çok İhtiyaç Duyabileceğiniz Ürünler

 

 Yazın anneler bebekleri ile dışarı rahat çıkmak ister. Bebeklerin ağırlaşması nedeni ile bebek arabalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Havaların sıcaklaması ile birlikte en çok bebek arabaları satışı yükselmektedir. Bebek arabaları hayatınızda rahatlık ve büyük kolaylık sağlamaktadır. Piyasada herkesin bütçesine uygun ve zevkine uygun bebek arabası çeşitleri bulunmaktadır. Bebeklerin rahatlığına göre ve bütçelerine göre tercihlerini yaparlar. Dışarı çıktığınızda bebeğinize güzel bir oyuncak almak isteyebilirsiniz. Ya da internetten seçeceğiniz bir oyuncağı almanız kolaydır. Küçük bebekler sesli ve ışıklı oyuncaklara ilgi duyabilirler. Bu onların gelişimine faydalı olmaktadır. Bebeğinizin yazlık ihtiyaçları artabilir. Sık sık altını değiştirmek için bezin dışında bazı pişik önleyici kremler ve losyonlar kullanmak zorunda kalabilirsiniz.  Banyo sonrası vücudunu nemlendirmek için nemlendirici bebek kremleri ve pudralar gerekebilir. Vücuduna bebek yağı sürerek onu rahatlatabilir ve rahat uyumasını sağlayabilirsiniz. Bebek yağları da banyo sonrası kullanımda cildinin nemli kalmasına yardımcı olur ve cildinin kurumasını önler.  

 

Bebeğinizin Yürümeye Hazırlanıyor 

 

 Bebekler 1 yaş öncesi ve sonrasında yürümeye başlayabilirler daha önce emekleme durumu olan bebeğiniz yavaş yavaş yürümeye hazırlanmakta ve poposunu kaldırarak ve bir yerlere tutunma çabası ile ayağa kalkmak isteyebilirler. Bu durumda anneler için yürüteç en büyük yardımcıdır. Yürüteç ile bacaklarını hakaret ettirerek kaslarının çalışması sağlanır ve daha hızlı yürüyebilirler.  

 

Yazın Çocuğunuzu Sevindirin  

 

Çocuklar yaz tatiline girdiklerine en çok istedikleri şey bisiklete sahip olmaktır. Her yaşa göre rengarenk bisiklet çeşitleri ile kız ya da erkek çocuk bisikletlerini uygun fiyatlarda bulabilirsiniz. Küçük çocuk bisikleti 2 tekerlekli ya da 3 tekerlekli bisikletler bulunmaktadır. Çocuğun yaşına göre bisiklet tercihinizi yapabilir en çok sevdikleri bisikleti alarak güzel bir yaz tatili geçirmelerine vesile olabilirsiniz.    

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et