Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
BLOG
Yayın Tarihi : 23.07.2018 12:51 | Güncellenme Tarihi : 23.07.2018 13:41 | Bebek
Yazın Bahçede Yürüteç Kullanım Rahatlığı

Yürüteçlerin şekilleri 


Yürüteç alırken ise karar verilmesi gereken işinize yarayacak olan bebek modellerini seçmelisiniz. Özellikle bebeğin boyuna uygun olarak seçilmelidir.  Mesela uzun boya sahip olanlara uzun kısa olanlara ise kısa seçilmelidir. Ürünün kaliteli olması da çok önemlidir.  Kalitesiz olanlar kansere neden olabilirler. Bu da hastalanmasına sebep olabilir.  Böyle durumlarda dikkat edilmesi ve teknolojiye uygun seçilmelidir.  Yürüteçler birçok özelliğe sahiptirler.  Böylece annelerin daha rahat işlerini yapabilmeleri için kolay olmaktadır. Yürüteçteki durdurucu ve merdivene benzer özelliği olduğu için yere düşmeyi engellemektedir. 

Yürüteçlerin Fiyatları


Ürünler bütçeye uygun olarak satılmaktadırlar. Hayat şartlarına göre günden güne pahalı olmaya başladılar. İyi bir ürün için sıkıntıya girmemeniz gerekir. İyi ürün almak için kendinizi kısıtlamaya gerek yoktur.  Bilinmesi gereken en önemli özellik kullanılabilir olmalıdır.  Böylece bebek içinde daha rahat olacaktır.  Çok kullanışlı olmayan yürüteçler ise bebeğe zorluk yaratabilir. Bundan dolayı iyi özelliklere sahip ürünlerin kullanılmalıdır. Bu hizmeti için güvenilir markalar seçmeniz daha iyi olacaktır. Ürünler için de ekonomik fiyatın ödenmesi yeterli olacaktır.
 

Yürütecin artılar ve eksileri 


 • Birçok kullanıcıya sahip olan ve tavsiye edilen her yerde kullanılabilen, temizliği kolay bir marka satın alabilmek ve ödenecek olan paranın da uygun olduğunun bilinmesidir.  
• Yürüteçlerin tepsi bölümlerinde abaküse benzer renkli boncukları ve müzik kutuları ve yanıp sönen ışıklardan oluşan çocuk ve eğlence sağlayacak vakittin geçirilmesidir.
 • ilk kullanımda ise bebeğin 30 dakika içinde ve daha fazla yürütecin olmasıyla izin verilmeli ve uzun süre yürüteç ile yürüyene kadar işini yapmasını sağlarız.
• Güvenlik standardına uygun yürüteçlerin olması bebeğe zarar vermemektedir.
 
Tavsiye Edilen Ürünler
YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et