Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
BLOG
Yayın Tarihi : 28.08.2018 11:04 | Güncellenme Tarihi : 28.08.2018 11:09 | Bebek
Travel Sistem Bebek Arabası

 

Travel Sistem Bebek Arabası Hakkında

   Travel sistem bebek arabaları tamamen bebeğin konforu düşünülerek tasarlanmıştır. Ebeveynler açısından pek ekonomik bulunmasa da bebeğin konforu ve rahatlığı için tercih edilebilmektedir. Ayrıca travel sistem arabaları bünyesinde bir çok aparatı da bulundurmaktadır. Ana kucağı, portbebe ve bağlantı adaptörleri bulundurduğu aparatlar arasındadır.  Bebek arabaları seçimlerinde hangi amaçla kullanılacaksa o doğrultuda bir seçim yapılması da gerekmektedir.   

   Travel Sistem Bebek Arabalarında Bulunan Ek Aparatlar

   Travel sistemlerde bulunan portbebeler yenidoğan bebeklerin özellikle kış aylarında soğuktan korunmasını sağlamaktadır. Ayrıca bebek arabasında veya elde korunaklı bir şekilde taşınması portbebe aracılığıyla sağlanır.  Genellikle 0-6 ay arasında ki bebekler için güvenli bir uyku ortamı sağlanır. Ana kucağı aparatı hem otomobil de hem de bebek arabalarında kullanılabilmektedir. Genellikle 0-9 kg arasında ki bebeklerin tercihidir.

   Travel Sistem Bebek Arabalarının Avantajları

   Travel bebek sistemleri bebeklerin doğumundan itibaren portbebe eklentisi sayesinde konfor ve güvenilirlik sağlamaktadır.  Genellikle amortisörlü ve büyük tekerlekli oldukları için uzun mesafeli yolculuklarda kolaylık sağlanmaktadır.  Portbebe eklentisi sayesinde bebekler engebeli yollarda uyandırılmadan taşınabilmektedir.  Ebeveynler bebeklerinin kendilerine dönük bir şekilde seyahat etmesini isterse çift yönlü kullanım özelliği olan travel sistemler tercih edilmelidir.  Uzun süreli kullanımı, kalitesi ve sağlamlığıyla travel sistem bebek arabaları tercih edilir. Bebek gereçleri reyonlarından travel sistem arabaları tercih edilebilmektedir.

 

 

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et