Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
BLOG
Yayın Tarihi : 07.09.2018 10:31 | Bebek
Sepet Beşik Ürünleri

Sepet Beşik Ürünleri

 

Ah şu  bebekler. Hangi eve girerse girsin her bebek yeni bir dünya, yeni bir umuttur. Ağlaması, kokusu, masumiyeti, her şeyden habersiz oluşu ile tamamen bize bağımlı olan savunmasız canlılardır onlar. İşte o yüzden de belki tüm süreçlerini an be an yaşayan anne bebek doğunca ya da anne karnında iken değişmeye başlar ki bu son derece güdüsel bir olgudur, İşte özellikle de bebeklerin uykusu son derece önemli olan bir konudur ki bu noktada ailelerin karşısına beşik isimli bir ürünü çıkar.

Beşik özellikle Anadolu topraklarında nesilden nesile geçen manevi değeri olan bir üründür ve son derece önemli bir ritüelin parçasıdır ama bunun yanında teknolojinin de ilerlemesi ile beraber bu alanda da karşımıza yeni yeni ürünler çıkmaya başladı. İşte o ürünlerden bir tanesi de sepet beşik. 

Ürün Özellikleri Hakkında

 

Sepek beşikler bebek gereçleri grubunda yer alan ürünlerdir ve böylesi bir ürün alınmadan önce elbette ürün özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak gerekiyor. Sonuçta konu yeni doğan bir canlının sağlığı olduğu için kullanılan malzemenin doğal malzemeler olduğu ve hiçbir biçimde bebeğe zarar vermeyeceğin, alerji tahriş vb. sorunlara yol açmayacağından emin olunmalıdır. Ahşap tahta tarzı malzemelerin ideal olduğu bilinmelidir. İlgili standartlar gereğine uygun olarak üretilmiş olmalıdırlar. Garantili olarak satılırlar. Bebeğin düşme vb. durumlarına karşı gerekli güvenlik önlemleri alınmış olmalıdır.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et