Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
BLOG
Yayın Tarihi : 24.07.2018 11:38 | Bebek
Salıncaklı Mama Sandalyesi

Salıncaklı Mama Sandalyesi


Çok zevkli ama bir o kadar da zorlu bir uğraştır bebek yetiştirmek.  O yüzden de erkeklerden daha çok emek veren annelerdir ki anne bebek ilişkisi yıllar sonra bile konuşmalara konu olan bir olgudur. Tamamı emek ve koşulsuz sevgi üzerine kurulan bu bağda anneler çok ciddi emek verirler. Özellikle beslenme dönemi çok da kolay olmayan bir dönemdir ve bebeğin yaptığı bilinçsiz hareketler kimi zaman ebeveynleri zorlamaktadır.
İşte bu nedenle de mama sandalyeleri icat edilmiş durumdadır. Anne babalar mama sandalyesi içine bebekleri yerleştirerek çok daha bir biçimde besleme olanağına kavuşmaktadır. Bu grupta da son yıllarda teknolojinin gelişmesine paralel olarak yeni ürünler karşımıza çıkmaya başladı ki işte o ürünlerden bir tanesi beşikli mama sandalyesi. 


Neden Böylesi Bir Ürün Seçilmelidir? 


Hiç şüphe yok ki bebek gereçleri içinde bu ürünü çok daha başka bir yere koymak gerekiyor. Zira bu ürün multi yani çok yönlü bir ürün. Bir taş ile iki kuşun vurulduğu bir nesne. Kendisine has özel bir tasarımı var. Hem salıncak, hem de mama sandalyesi olarak kullanılabiliyor ki bu da aynı anda iki ürün almak istemeyenlerin böyle bir ürünü tercih etmesine neden oluyor. Üstelik evlerde de çok yer kaplamıyorlar. Ama böylesi bir ürün alınırken ilgili yönetmeliklere uygun olarak üretildiğinden, her iki ürünün de özelliğini taşıdığından emin olunmalı ve mutlaka garantili olan ürünler tercih edilmelidir. 

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et