Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
BLOG
Yayın Tarihi : 12.06.2018 13:09 | Güncellenme Tarihi : 03.08.2018 11:52 | Bebek
Oto Koltuğu seçimi

Oto Koltuğu Nasıl Seçilir?

Tercihleriniz gerçekleştirirken oto koltuğu modelleri arasında öncelikli olarak emniyet gelmektedir. Emniyet kemeri mutlaka olmalı ve bu emniyet kemeri aynı zamanda da 5 noktadan olmalıdır. Yani gerekli bütün kontrollerin yapılması gerekmektedir. Ayrıca ekstradan boyun korumalığı olması çok büyük önem arz etmektedir. Fiber içinde darbelere karşı korumalarının olması olası bir kaza durumunda özellikle bebeğinizin daha sağlıklı olmasını sağlamaktadır. İç kaplama terletmeyecek bir malzemeden olmalı ve hava sirkülasyon sistemi de rahat bir şekilde oluşturulmalıdır. Tek hareketle oturma ve uzanma konum ayarları bulunması da özellikle sizlerin rahat mücadelesi açısından önemlidir. Mutlaka aracınızda sabit olan emniyet kemeriyle araca bağlanan bir model olmalıdır. Böylece daha rahat bir şekilde kullanmalısınız. Kullanım kılavuzu ve ayrıntılarını öğrenmek de çok büyük önem arz etmektedir. Ayrıca Avrupa standartları çarpışma testlerinden geçmiş ve bu test logosunu üzerinde bulunduran ürünleri tercih etmek sizler için daha sağlıklı sonuç doğuracaktır.

Oto Koltuğu Fiyatları Ne Kadardır?

Bu ürünlerle ilgili olarak istediğiniz bütün fiyatlara Tuna Bebe sitesi üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Günümüzde artık internet üzerinden alışveriş yapmak çok daha kolaylaşmış. Sizler de hem garanti ve hem de güzel ürünlere ulaşmak için siteyi ziyaret edebilir ve istediğiniz gibi farklı modelleri bulabilirsiniz. Ayrıca bir çok farklı seçenekle birlikte uygun fiyatlı seçeneklerin yanı sıra kolay alışveriş fırsatları da sunulmaktadır. Sizler de bu sayede istediğiniz sonuçlara ulaşabiliyorsunuz.

 

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et