Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
BLOG
Yayın Tarihi : 27.09.2018 11:36 | Bebek
Hoppala Deyip Geçmemeli

Hoppala Deyip Geçmemeli
 Bir bebek dünyaya gelir ve insanların yaşamları başlı başına değişir. Dünyanın en güzel duygularından bir tanesi hiç şüphe yok ki anne olmaktır. Bir bebeğin ilk ayları gerek bedensel gelişimi, gerek ise ruhsal gelişimi açısından oldukça önemli olan bir husustur ve anne babalar bu dönemde gereken azami özeni göstermek durumundadır. İşte bu dönemlerde bebekler için geliştirilen ki ürünler vardır ve bu ürünler aynı zamanda anne babaların da yaşamlarını kolaylaştırır. İşte öylesi olan ürünlerden bir tanesi de hoppala. 
Bilmeyenler açısından bu ürünün ne olduğunu ifade etmek gerekir ise bebeklerin içine konulduğu zaman hoplayıp zıplamasına olanak veren, bebeklerin bacaklarının güçlenmesine, gelişimine ciddi anlamda katkı koyan eğlence araçlarıdır. Yaylı bir yapıları vardır. Çocuğun iki ayağı içinden geçirilir ve içinde bebekler zıplarlar. Bu tür bir araç özellikle 5 ile 15 ay arası bebekler için son derece uygun olan ürünlerdir.
Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Tüm bebek gereçleri alınırken dikkat edilmesi gereken hususlar olduğu gibi bu ürün alınırken de alınması gereken noktalar vardır.  Bunlar şunlardır: Böylesi bir ürün alınırken dikkat edilmesi en temel husus ilgili yönetmeliklere uygun üretilip üretilmediğinden emin olunmalıdır. Çift emniyet kemeri sistemi bulunmalıdır. Bebeğin sallanma mesafesi ayarlanabilmelidir. Ergonomik tasarımlı olan bir ürün olmalıdır. Bebeğin yaş grubuna uygun olan çok ağır olmayan ürünler tercih edilmelidir.  Sonuçta anne bebek kendisine ait olsun ya da olmasın yeni doğan bir canlı için gerekli sorumluluğu taşıyan en özel varlıktır. 

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et