Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
BLOG
Yayın Tarihi : 12.06.2018 12:56 | Bebek
Ev Salıncağı

Ev Salıncağı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Öncelikli olarak alacağınız sistemin rahat bir şekilde taşınabilmesi gerekmektedir. Onları hareket ettirirken kaba ve ağır olabilirler. Katlanabilir, hafif ve yatıştırıcı bir salıncak bulmak aslında kolay görünmemektedir. Ancak dikkatli olunursa ve seçimlerde bunlara dikkat edilirse herhangi bir sıkıntı olmayacaktır. Ayrıca makinede yıkanabilir kumaşlar olması ve özellikle de pamuklu kumaşların tercih edilmesi çocuğun rahatla açısından da büyük önem arz etmektedir. Özellikle bebek sallanırken asla yalnız bırakmamak ve özellikle bebek desteğini de oturana kadar kullanmak önemli bir ayrıntıdır. En az bebek arabası veya pusetlerin tercihi kadar önemli noktaları bulunmakta ve burada önemli hususlardan bir tanesi de emniyet kemeri olarak karşımıza çıkmaktadır. Salıncakların içerisinde bulunan emniyet kemerlerinin 5 noktadan bağlantılı olması daha güvenilir bir ortam sunacaktır. Bebek salıncağının özellikle üreticinin belirttiği şekilde monte edilmesi gerekmektedir. Bunlara dikkat ettikten sonra sizler de gönül rahatlığıyla kullanım sağlayabilirsiniz.

Ev Salıncağı Fiyatları Ne Kadardır?

Bu konuda elbetteki farklı model ve markalara göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Ancak günümüzde Tuna Bebe sitesi bu konuda sizlere çok güzel fiyatlar sunmaktadır. Sizler de istediğiniz takdirde rahatlıkla giriş yaparak istediğimiz farklı modelleri ulaşma şansına sahip olursunuz. A'dan Z'ye her türlü konuda sunulmuş olan sistemler dahilinde renk, model ve çeşitleri gerekse içerikleri olarak sizlere çok güzel sunumlar gerçekleştirilecektir.

 

 

                                                       

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et