Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
BLOG
Yayın Tarihi : 27.08.2018 12:00 | Bebek
Ev Tipi Ana Kucağı

Ev Tipi Ana Kucağı 


Ana Kucağı Nedir ? 


   Bebeklerin kendilerini anne kucağındaymış gibi hissetmesini sağlayan yardımcı araca ana kucağı denmektedir. Böylece anne bebek ilişkisi zarar görmemiş olacaktır. Pek çok zaman ana kucağı ebeveynlerin işini kolaylaştırmaktadır. Yeni doğan bebekler genellikle vücutlarına hakim olamamaktadır. Oluşabilecek denge sorunları ve düşmeleri engellemek adına ana kucağının faydası önemlidir. Bebek ana kucağında iken kendisini rahat ve konforlu hisseder. Annesinin yokluğunu aramadığı gibi güvenli bir ortamda bulunmanın verdiği huzur vardır. Ev tipi ve oto koltuğu olarak iki farklı şekilde satışa sunulan ana kucakları oldukça ekonomik fiyatlarla piyasa da bulunmaktadır. 


Ana Kucağının Avantajları 


   Hafif olması sayesinde pek çok ana kucağı taşınmaya müsaittir. Dizaynlarına bağlı olarak bebekler huzurlu bir şekilde uykuya dalarlar. Destekli şeklinde olan bebek koltukları arabada, masa üzerinde ve koltukta olmak üzere bir çok yerde durabilmektedir. Ebeveynler farklı bir işle meşgul iken bebekler huzurlu ve güvenli bir şekilde ana kucağında yatırılmaktadır. Oluşabilecek kazalara karşı iyi bir güvenlik sağlama yöntemidir. Ana kucağında bulunan eğitici oyuncaklar bebeğin oyalanmasına yardımcı olmaktadır.  Sesli ve müzikli olan ana kucakları bebeklerin seslere tepki vererek huysuz zamanlarında dikkatlerinin dağılmasını sağlamaktadır.  Aynı zaman da sosyal zekalarının gelişimine katkıda bulunmaktadır. Farklı modelleri ve fiyatlarına göre çeşitli modellerde ana kucakları bulunmaktadır. Mağazaların bebek gereçleri reyonlarında ana kucaklarını bulmak mümkündür. 
.
 

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et