Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
BLOG
Yayın Tarihi : 03.07.2018 18:07 | Güncellenme Tarihi : 03.07.2018 18:10 | Bebek
En Unutulmaz Hediye Bisiklet

Hediyelik Bisikletlerin Önemi

Bisiklet sürmek birçok insanın yapmaktan zevk aldığı bir egzersizdir.  Fiziksel  ve ruhsal gelişime katkıda bulunduğu gibi kişisel gelişim açısından da oldukça önemlidir.  Özellikle çocukluk yılarında hediye edilen bisikletler hepimiz için unutulmazdır. Çocuklarına bisiklet sürmeyi öğreten ebeveynler onların heveslerini kırmamaya özen göstermelidirler. İki tekerlekli veya üç tekerlekli olan bisikletler yeni kullanmaya başlayanlar için idealdir.  Bisikletin arka büyük tekerleğinde destek niteliğinde olan tekerlekler yeni öğrenmeye çalışanlar için kolaylık sağlar. Şehir bisikleti olarak geçen bu bisikletler destekli, desteksiz olarak satılmakla birlikte çeşitli boyutlar da olmaktadır. Kısacası her yaşa hitap eden şehir bisikletleri kısa mesafelerde ve egzersiz amaçlı kullanımda tercih edilmektedir.  Bazı bisikletlerin arkasında bulunan pusetler bebek arabası niteliğinde olmaktadır. Şehir bisikletlerinin haricinde dağ bisikleti ve yol bisikleti olmak üzere iki ayrı çeşit bisiklet bulunmaktadır. Bisikletle uzun mesafeler alan bir arkadaşınıza yol bisikleti hediye etmek onu mutlu edebilmektedir.  Aerodinamik özelliklere sahip yol bisikletlerinde temel amaç hız olmaktadır. Doğayla iç içe olan kişilere dağ bisikletini hediye etmek isabetli bir seçim olacaktır. Dağ bisikletleri zorlu koşullara uyum sağlamak amacıyla üretilmektedir.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et