Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
BLOG
Yayın Tarihi : 24.09.2018 09:10 | Bebek
Çift Yönlü Bebek Arabaları

Çift Yönlü Bebek Arabaları 


Çift Yönlü Bebek Arabalarının Avantajları Ve Dezavantajları 


   Ebeveynler bebeklerin doğumundan sonra seyahat ederken pek çok farklı zorlukla karşılaşmaktadır. Bebek arabaları seyahat ederken karşılaşılan zorlukları indirgemektedir.  Genellikle geniş ve konforlu olan bebek arabaları özellikle yeni doğan bebekler de oldukça işe yaramaktadır. Özellikle çift yönlü bebek arabaları ebeveynlerin tercihidir. Kolaylıkla sürmek ve engebeli yollarda manevra yapma ihtiyacı hissedildiğinde arabanın çift yönlü olması avantaja dönüşmektedir. Bebekler ilk aylarında sürekli yattıkları için konforlu ve rahat bir yolculuk yapmaları sağlanmaktadır. Ancak sonra ki yıllarda bebeklerin yaşı ve kilosu arttıkça ebeveynler açısından sıkıntı olabilmektedir. Kapladığı alan ve hacmin büyük olması kullanışlı olmasını engellemektedir.  Bundan dolayı hafif ve yatırılabilir şeklinde olan baston pusetler tercih edilmeye başlanmıştır. 
Çift Yönlü Bebek Arabaları Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler 
   Öncelikli olarak bebek arabalarında ihtiyaca göre tercih yapılması gereklidir. Yürüyüş yapmak, markete, pazara gitmek amacıyla alınacaksa çift yönlü olması tercih edilmelidir. Böylece daha rahat ve güvenli bir yolculuk  yapılabilecektir. Özellikle ilk aylarda bebekler annelerinin yanından ayrılmasını istemezler. Bunun için arabanın anneye bakacak şekilde olması gerekebilir. Böylece anne bebek ilişkisi zarar görmemiş olur.  Aynı zaman da arabanın alt kısmın da sepet olması alına eşyaların koyulması açısından faydalı olmaktadır.  Mağazaların bebek gereçleri reyonundan çift yönlü bebek arabalarını bulmak mümkündür. Özelliklerine göre fiyatları değişmekte olup kampanyalardan faydalanılabilmektedir. 
 

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et