Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
BLOG
Yayın Tarihi : 18.09.2018 11:10 | Bebek
Bisiklet Ürünleri Hakkında

Bisiklet Ürünleri Hakkında 


Her insan hem doğası gereği hem de kendi neslinin devam etmemesi anne baba olmak ister. Uzmanlar özellikle anne bebek arasında annenin bebeği aylarca karnında taşımasından dolayı çok özel bir bağın olduğunu ve bu bağın ömür boyu devam ettiğini bilimsel olarak kanıtlamış durumdalar. Bebek kokusu denen kavrama kim hayır diyebilir ki zaten. Dünyanın en güzel kokusu olduğu konusunda tüm insanlar hem fikir zaten. 


Ama  tüm bunların yanında  bir de işin realitesi var ve bebeklerin büyüme aşamalarında kullanılan ürünler var. İşte onlara kısaca bebek gereçleri adı veriliyor. Son derece ciddi bir endüstri alanı bu alan ama bu alanda da akla ilk gelen ürünlerden bir tanesi hiç şüphe yok ki bisiklet.  Her çocuğun hayali olan, filmlere, şiirlere konu olan bir araç. Belki de insanın kullandığı ilk araç bu. 


Seçim Yaparken Bilinmesi Gerekenler 


Lakin böylesi bir ürün alınırken işin görselliği ve parasından ziyade seçim yaparken dikkat edilmesi gereken çok önemli hususlar var ve bunlar şöyle sıralanabilir: Öncelikle bebek ve/veya çocuk hangi yaş aralığında ise ona uygun olan bir bisiklet seçilmelidir ki bebek güvenle kullanabilsin. Kesinlikle ilgili testlerden geçmiş, ilgili yönetmeliklere uygun olarak üretilmiş bilinen markaların bisikletleri tercih edilmelidir. Tasarım noktasında ergonomik olanlar seçilmeli ve güvenliğinden emin olunan bisiklet alınmalıdır. Aksesuar, renk gibi konular ise diğer kişisel tercihlerdir. 

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et