Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
BLOG
Yayın Tarihi : 05.06.2018 17:02 | Bebek
Bebek yürüteç

Bebek Yürüteç Nasıl Seçilir?

Yürüteçlerin genel olarak 6 aylık itibarıyla kullanımı önerilmektedir. Ağırlığı 12 kilo olana kadar yürüteç kullanımı uygun bir şekilde sunulmaktadır. Kullanım esnasında yürüteci satın almadan önce dikkatli bir şekilde detayları incelemenizde fayda var. Yükseklik ayarının olması ve bu ayarını rahat bir şekilde yapılabilmesi önemli. Çünkü yürüteç içerisinde çocuk ayak tabanlarının yere basmaması ve ayak uçlarıyla yürümesi durumunda böyle bir alışkanlık başlamış olacaktır. Ayrıca onun boyu uzadıkça yükseklik ayarı ile yürütecin boyunun da uzatılması gerekmektedir. Böylece çocuk yine rahat bir şekilde hareket edebilecek ayrıca bir yürüteç aldığınızda özellikle 6 adet tekerleği olmasına dikkat etmeniz gerekir. Her tekerleğin bağımsız bir şekilde 360 derece dönebiliyor olması da ve sahip olduğu fren sistemlerinin bulunması çok büyük avantaj olmaktadır.

Bebek Yürüteç Fiyatları Ne Kadardır?

Bu konuda her üründe olduğu gibi elbette ki günümüz teknolojisinin de katkısı ile birçok farklı fiyat seçeneği karşımıza çıkmaktadır. Bu konuda Tuna Bebe sizlere en uygun fiyatları ve en uygun seçenekleri sunmaktadır. Aynı zamanda yürüteçler hakkında çok rahatlıkla site üzerinden karşılaştırmalar ve kıyaslamalar yapabiliyorsunuz. Böylece istediğiniz sonuçları da çok daha kolay bir şekilde ulaşma şansınız var. Bu avantajlarıyla zaman kaybetmeden sizler de sökülebilir ve yıkanabilir bir ürün alabilirsiniz.  İstediğiniz gibi sonuçlara da ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca sizler için sunulmuş olan her türlü fırsat sayesinde istediğiniz işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Yürüteçler konusunda böylece daha rahat karar verebilirsiniz.

 

                                                                       

Tavsiye Edilen Ürünler
YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et