Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
BLOG
Yayın Tarihi : 01.06.2018 17:45 | Bebek
Bebek oto koltuğu

Bebek Oto Koltuğu Nasıl Seçilir?

Bebek oto koltuğu konusunda öncelikli olarak 3 farklı koltuk tipi olduğunu bilmek gerekir. Bunlardan birincisi 9 ile 18 kilo arasında bir çocuğu taşırken, diğeri 15 ile 36 kilo arasında çocuğu taşımaktadır. Bir başka model ise 9 ile 36 kilo arasındaki tüm çocuklara hitap edebilmektedir. Oto koltuklarında en önemli olan noktalardan bir tanesi Avrupa standartları çarpışma testlerinden geçmesidir. Bunun logosu zaten koltuğun üzerinde herhangi bir yerinde görünecektir. Aynı zamanda fiber içinde yan korumalıkları olması ve darbe emici olması çok büyük önem taşımaktadır. Kaza durumunda bebeğinizin korunması açısından bunlara dikkat etmek gerekir. Bebek için önemli olan noktalardan bir tanesi de beş noktadan emniyet kemeri olması ve ekstra boyun korumalı olmasına dikkat etmek önemlidir. Alev almaz kumaşın dokunması özellikle çocuğun rahat bir kullanımı ve güvenlik ortamı açısından önemlidir. Bunlara dikkat ettiğiniz takdirde çok daha rahat bir şekilde hareket ederken aynı zamanda da güvenilir bir ortam sağlanmış olacaktır.

Bebek Oto Koltuğu Fiyatları Ne Kadardır?

Bu konuda birçok farklı seçenek bulabilirsiniz. Sizler de istediğiniz gibi farklı ürünlere ulaşabiliyorsunuz. Tuna Bebe sitesi üzerinden istediğiniz farklı modelleri ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda değerli farklı tercihlere ulaşabiliyorsunuz. İstediğiniz gibi farklı seçeneklere ulaştığınız gibi ödeme konusunda da birçok fark seçenek sizlerle buluşturuluyor. Gerekli garantiler dahilinde sizler de işlemlerini istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik çok fazla uğraşmanıza da gerek yok. Site üzerinden istediğiniz gibi farklı seçeneklere ulaşabiliyor ve isterseniz karşılaştırma yapabiliyorsunuz.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et