Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
BLOG
Yayın Tarihi : 31.05.2018 17:26 | Güncellenme Tarihi : 01.06.2018 15:11 | Bebek
Bebekler için hamak

 

Bebek Hamak Nasıl Seçilir?

Sizler de bir hamak seçeceğiniz zaman öncelikli olarak hamak bebek için gerekli pozisyonu uygulayıp uygulanmadığını dikkat etmeniz gerekir. Çünkü cenin pozisyonunda yattığı bu beşikler omurgayı desteklemektedir. Aslında genel anlamda düşünecek olursak bir puset gibi değildir. Daha çok aslında çocuğun fiziksel gelişimini de etkilemekte ve olumlu olarak etkileyerek daha rahat bir oluşum sağlamaktadır. Ayrıca bebekte kafa düzleşmesinin de önüne geçecektir. Özellikle çocuğun rahatlığının yanı sıra belirli zaman boyunca bebeklerde bilindiği gibi gaz sancıları ortaya çıkmaktadır. Aslında bu tip hamak tipi beşiklerde özellikle gaz sancılarını azaltmaya da yardımcı olduğu net bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden doğal ve sağlıklı aynı zamanda da doğru şekilde döşenmiş olan bir hamak beşik tercih edebilirsiniz. Burada güvenlik önlemlerine dikkat etmek için özellikle İki taraftan bazı kısımlarına ve bağ kısımlarının altındaki bölümleri dikkat etmek gerekir. Ağırlıklı olarak ahşaptan yapılan malzemelerin ayrıca iç bölümlerindeki kumaşa ve konfora da dikkat ederek hareket edebilirsiniz.

Bebek Hamak Nereden Bulunur?

Böyle bir alımı yapmak istediğinizde sizler de Tuna Bebe sitesini ziyaret edebiliyorsunuz. İçerisinde birçok farklı seçenek sizlerle buluşturuyor ve sizler de kendinize gereken uygun gördüğünüz ürünü tercih ederek istediğiniz sonucu alabiliyorsunuz. A'dan z'ye bütün bebek ürünleri ile sizlere sunulmuş olan tercihlere sizler de kolaylıkla ulaşma şansına sahipsiniz.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et