Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
BLOG
Yayın Tarihi : 29.08.2018 00:15 | Güncellenme Tarihi : 29.08.2018 12:16 | Bebek
Bebek bisikletlerinin özellikleri (3 teker bisiklet arkadan itmeli)

Bebek bisikletlerinin özellikleri (3 teker bisiklet arkadan itmeli) 

 

Çocukları bisiklet ile ne kadar çabuk tanıştırırsanız sizler için o kadar iyi olur.  Daha neşeli ve mutlu etmiş olursunuz. Bisiklet ile çocuğu ilgi alanını artırmış olur ve tüm çocuklara hitap edecek şekiller de bisiklet alabilirsiniz. Fiziksel gelişime katkıda bulunmakla birlikte aynı sürede eğlenmesini de ve bisiklet modellerinin de 1 veya 4 yaş gruplarına ait olarak satılmaktadırlar.  

 

3 Tekerlekli Çocuk Bisikletlerinin faydaları

1 veya 4 yaşında olan çocuklar dengelerini kaybettikleri için gelişmemiş haldedirler.  Çocukların bütün araçlarının denge kurmaları için destek sağlayan ve geliştiren araçlar kullanmışlardır.  Bisikletler bu araçların arasında bulunmaktadır.  Dayanıklı olan, hafif ve çocuklar üzerinde denge sağlayabilen tasarımlar ve 3 tekerliğe sahip olan çocuklar bisiklet modellerini ve motor becerileri ile geliştirerek bütün alternatifleri tercih etmişlerdir.  Bisiklet sürerken aynı sürede eğlenceli çocuk şarkılarını dinlemeleri daha şık ve renkli tasarımlara sahip bisikletleri almaları için uygunluk göstermişlerdir.   

 

3 tekerlikli arkadan itmeli Bisiklet

3 tekerlekli bisiklet satın alırken çocuğun kolay kontrol edebilmek için çocuğu kolayca denge ve güvenliğini garanti altına alabilmek ve itmeli bisikletler aileler tarafından tercih edilebilir modeller olmalı ve bebekler bisikleti ve arkadan bağlanan bir itme kolu ile desteklenmektedir.  Kişilere göre ayarlanabilen veya tamamen çıkarılabilen avantajlı bisikletler bulunmaktadır.  İtmeli bisikletler ve kontrollü bisikletler çocukların ayaklarını kolay ve itmeli bir diğer adıyla aileler çocuklarını ayaklarının kolayca ayaklık, tente, sepet, emniyet barı kolay kavranabilen tutma kolu ile direksiyon üzerinde zil gibi diğer özellikleriyle anne babaları bisiklet modelleri arasında yerleştirebilirsiniz.  

 

Çocukların Bisiklet Fiyatları

Yaşları belli olan çocukların özenle tasarladıkları ve eğlenceli, kaliteli, uzun ömürlü, çocuk bisikletlerinin ve modellerinin çocuklar tarafından sevilmelerini ve kullanacakları birçok ürünleri oluşturmaktadırlar.  Çizgi filmler karakterli bezler, renkli çeşitler ve desenlerine çocuk bisikletlerini ve erken yaşta olan bisiklete keyifle binmeleri ve gelmek istemelerini sağlamaktadırlar. Ünlü markalara sahip çocuk bisiklet modelleri ve fiyatları hemen hemen satın alınmak için Kraft itmeli bisiklet modellerine en avantajlı yerlerden ulaşabilirsiniz.   

 

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et