Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
BLOG
Yayın Tarihi : 29.05.2018 16:24 | Bebek
Bebek beşik modelleri

 

Bebek Beşik Modelleri Nasıl Seçilir?

Aslında bebek haberi aldığınızda ilk alınan şeylerden bir tanesi de hiç kuşku yok ki beşikler olarak karşımıza çıkmaktadır. Burada öncelikli olarak bebeğiyle uyumak isteyen aileler için anne yanı beşik modeller karşımıza çıkar. Bu beşiklerin tek tarafları açık ve ebeveyn yatağına bitişik şekilde verilmektedir. Yatak yüksekliği uygun bir konuma getirerek yatağından kalkmadan bebeği rahatça ulaşabilme fırsatı sunulmaktadır. Bağımsız beşik ise tamamen anne yanı beşiklerine göre biraz daha büyük ve ailenin yatağından bağımsız bir şekildedir. Odanın büyüklüğüne göre isterseniz yatağın yanına koyabileceğiniz gibi isterseniz uzanıp koymak da mümkündür. Herhalde bebeğinize ulaşmakta ve rahat kullanım açısından yine de yatağınızın yakından koyabilirsiniz. Ayrıca son zamanlarda en revaçta olan modellerden bir tanesi de hiç kuşku yok ki park beşiklerdir. Bunlar odanın istediğiniz yerine koyabildiğiniz gibi aynı zamanda da farklı yerlerde kullanabilirsiniz. Bebeğinizin kilosuna uygun kilo limitlerini mutlaka incelemeli ve buna göre tercihinizi yapmalısınız.

Bebek Beşik Modelleri Nereden Bulunur?

Bu konuda sizlere Tuna Bebe çok güzel modeller sunmaktadır. Burada saydığımız modellerin haricinde evinizin dizaynına uygun olacak ve çocuklarınızın özellikle ilk zamanlarda kullanabileceği sepet beşik modellerinden beşik hamak modellerine kadar her şeyi çok rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Uyku yüzeyi, nefes alabildiği, beşik kenarları taşınabilirliği ebatları ve ağırlıkları çok önemli olan bu tip beşiklerinde önemli olan bir şey de çocuğun içerisinde yapmış olduğu iç kısmıdır. Bu yüzden sizler de daha ayrıntılı ve detaylı bilgilere ulaşmak istiyorsanız hemen web sitesini ziyaret ederek farklı modelleri bulabilirsiniz.

 

 

 

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et