Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
BLOG
Yayın Tarihi : 29.05.2018 16:18 | Bebek
Bebek beşik fiyatları

Bebek Beşik Fiyatları Ve Seçimi

Öncelikli olarak hiç kuşku yok ki konfor, güvenlik, sağlık gibi şeylere dikkat etmek gerekir. Öncelikli olarak ve ebeveynler genellikle bebek için bir beşik almaya karar verdiklerinde taşınabilirliğine ve sağlığına dikkat etmektedir. Bu aynı zamanda güvenliği de beraberinde getirmektedir. Portatif beşikler bu anlamda daha fazla kullanılmakta veya katlanabilir beşikler sayesinde daha rahat bir şekilde odalar arasında taşımakta sağlanabilmektedir. Güvenlik detayları için özellikle parmaklıkların çok büyük bir önemi vardır. Parmaklık aralarının 5 ile 7 santim arasında olduğu tutması gerektiğini unutmamak gerekir. Geniş ya da dar parmaklıklardan uzak durmak gerekir. Çünkü özellikle bebeğin ilk zamanlarda buraya elini kolunu bacağını sokabileceğiniği de buradan çıkmazsa daha kötü durumlarla karşı karşıya kalabileceğini çocuğun da panik durumu oluşabileceğini unutmamak gerekir.

Uygun Bebek Beşik Fiyatları Tercihleri

Sizler de bu fiyatlar konusunda ve tercihler konusunda daha geniş çaplı ve daha uygun tercihleri ulaşmak istiyorsanız. Bu durumda yapmanız gereken Tuna Bebe sitesini ziyaret etmek olacaktır. Sizler için düşünülmüş olan a'dan z'ye bütün ayrıcalıklar dahilinde sizler de istediğiniz gibi fırsatları ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca firma internet sitesinde ödeme koşulları konusunda da farklı fiyat seçenekleri sunulmaktadır. Böylece sizler de daha rahat bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz. Ayrıca garanti koşulları da çok önemli sizlere sunulmuş olan garantili ürünleri çok rahatlıkla site üzerinden ulaşabiliyorsunuz.

 

                                                         

 

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et