Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
BLOG
Yayın Tarihi : 29.05.2018 16:02 | Güncellenme Tarihi : 24.07.2018 11:32 | Bebek
Bebek arabası modelleri

Bebek Arabası Modelleri

Bebek arabası modelleri özellikle ebeveynlerin ilk bebek sahibi olacaklarını haberini aldıktan sonra en çok baktıkları ve inceledikleri eşyalardan biri. Elbette ki birçok farklı bebek arabası modelleri karşımıza çıkmakta. Günümüz şartlarında teknoloji geliştikçe de çocuklara daha rahat ve daha kolay bir kullanımla sunuluyor. Eskiden ağırlıklı olarak baston tip denilen ve ikiye katlanabilen modeller bulunurken günümüzde artık araç koltuklarını da kullanılabilmesi açısından Travel sistem denilen farklı modeller bulunuyor. Bu yüzden bebek arabası modelleri birçok farklı çeşitle sizlere sunuluyor. Aslında burada seçimlerini yapan ebeveynlerin doğru bir seçim yapması açısından konfordan güvenliği aynı zamanda da kullanım kolaylığından çocukların görüş açıları ve pozisyonlarına kadar her şeyi çok dikkat etmek gerekiyor. Bu anlamda bebek arabası tercihlerinde bir çok önemli ve dikkat edilmesi gereken husus olduğunu bilmek gerekiyor.

Bebek Arabası Modelleri Ve Seçimi

Bebek haberi alındığından itibaren aslında güzel havaların keyfini çıkarmak aynı zamanda da çocuklarınızın o ilk anlarında bir anlamda el ele yürü yemediğiniz için onlarla beraber yürümek ve beraber zaman geçirmek istediğinizde böyle arabalar almak istiyor olabilirsiniz. Burada seçimlerinizi yaparken öncelikli olarak fren ve süspansiyon sistemlerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Özellikle yaşadığınız yerlerde kaldırım taşları var ise yüksek kaldırımlı çakıllı ve çukurlu yollar var ise bu durumda süspansiyonu sağlam arabaları tercih etmeniz gerekir. Bu çocuğunuzun güvenliği açısından çok büyük önem arz etmektedir. Ayrıca koltuğa oturduktan sonra kemer sistemine dikkat etmeli ve 5 noktadan gelen kemer sistemli modelleri tercih etmelisiniz. Bu sayede çocuğun içeride kalması önlenmiş olacak ve sizlerin görüş açınızdan ters açıdan olduğu durumda herhangi bir sıkıntı yaşamayacaktır. Önemli olan hususlardan bir tanesi çocuğun arabanın içerisindeyken sizlerin de görüş açınızın her zaman var olmasıdır. Puset tercihlerinde özellikle ailelerin dikkat etmesi gereken önemli hususlardan bir tanesi de budur. Çünkü çocuk pusetin içerisindeyken bazen kaymalar veyahutta şekil değiştirmeler oluşabilir. Bu anlamda ebeveynin çocuğu görmesi çocuğa müdahale etmesi açısından çok büyük önem arz etmektedir.

Bebek Arabası Modelleri Nereden Bulunur?

Bu konuda aklınıza gelebilecek her türlü soru ve önerileriniz için Tuna Bebe sitesini ziyaret edebilirsiniz. Müşteri hizmetleri çok kaliteli bir şekilde hizmet vermekte ve sizler için A'dan Z'ye her türlü ayrıcalıklar sunulmuş olduğu bir yerde kendinizi buluyorsunuz. Fiyatlar konusunda gayet cazip fiyatlar sunulmasının yanı sıra aynı zamanda çok çeşitli modeller sunuyor ve kaliteli ürünler sizlere de uygun fiyatlı ve güzel ödeme sistemleri sayesinde sizlerle buluşturuyor.

 

                                                                        

 

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et