Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
BLOG
Yayın Tarihi : 28.10.2018 11:48 | Bebek
Bebek Arabası Fırsatları

Bebek Arabası Fırsatları
Bebek arabası hamile kalmak istediğinizde ve gebelik süresi boyunca da her an bebeğinizin hayalini kurmaktasınız. Acaba kim gibi olacak, gözleri ne renkte olacak, saçlarının rengi ne olacak diye en çok merak ettiğiniz sorular olacaktır. En çok da dışarıdan bebek arabasının gezen anne ve bebek gördüğünüz de zaman heyecan içerisine gireceksiniz.  Çünkü dışarıdan bakıldığında da bebek arabası içinde huzurlu bir şekilde uyuduğunu ve arabayı süren annenin duyduğu güven ve mutluluğu görmekte çok mümkündür. Siz de bir an önce bebeğinizi dünyaya getirip ve onunla küçük gezilere çıkmak istediğinizde fakat bebek arabasının bir istek mi olduğundan emin olamakta sizlere kalmış bir soru ve cevaptır. Bebeğiniz anne rahminde iken kar, yağmur, çamur, güneş dinlemeden; çevre koşullarından etkilenmemesi için dışarı çıkarabilmekteyiz. Böylece hava nasıl olursa olsun bebeğinizin üşümeyeceği veya güneşten zarar görmeyeceğini bilmekteyiz. Bebeğinizin dünyaya geldikten sonra kendiniz ile ve bebeğinizle eve kapatmak yerine, dilediğiniz zaman ve çevre koşullarından da çekinmeden minik yavrunuz ile birlikte dışarıya çıkabilir ve istiyorsanız kesinlikle bebek arabasına da ihtiyaç duyabilirsiniz.
Bebeğinizin ilk aylarında da genellikle evde vakit harcansa da bir süre sonra dışarı çıkma isteği doğacaktır. İlk zamanlarda da olsa belki bir bebek arabasının yerine kanguru tercih edebilmektedir. Fakat bu biraz yorucu olabilmektedir.  Miniğiniz kilo almaya başladığın da ve hareketlenme başladığında bu şekilde dışarı çıkmak çokta zor olacak. Bu neden den dolayı eninde sonunda yavrunuzun mutlaka bir bebek arabası almak zorunda kalacaksınız. Alınacak olan bebek arabası ana kucağının, portbebe hatta oto koltuğunda da olabilmesini istiyorsanız.  Sizlere sunacağımız bir travel sistem bebek arabası almanız tavsiyemiz olacaktır.
Bebeklerin büyüyüp mama ile beslenme zamanları geldiğinde oturabilecekleri dönemlerde de kullanılmaktadır. Ayrıca aileler içinde ilk defa sofraya oturabilecekleri zamanın olduğu ve bizler masada yemek yerken onlarında bebek mama sandalyesi ile yemek yemelerini sağlamaktayız. Böylece beslenmeleri için onlara en iyi ortamı kurarız. Tek başına kaşık kullanmayı ve yemek yeme becerisini nasıl geliştirdiğine bakarız. 

Tavsiye Edilen Ürünler
YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et