Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
BLOG
Yayın Tarihi : 15.08.2018 11:13 | Bebek
Bebek Alışverişi

Sevgili anne ve babalar, sizler için ihtiyaç duyabileceğiniz çeşitli ürünlerden oluşan bir bebek alışverişi listesi hazırladık. Bu ürünler sayesinde bebeğiniz sağlıklı ve huzurlu büyürken sizler de stressiz ve rahat dönemler geçireceksiniz.


Araba Koltuğu


Bebeğinizi bir yerden bir yere götürürken araba koltuğuna bindirerek götürmek çok önemli. Doğduğu andan itibaren araba koltuğu kullanımı özellikle güvenlik açısından önemlidir.

Termometre


Özellikle aşı sonrası bebekler ateşlenebiliyorlar. Ateşinin kaç olduğunu öğrenebilmek için 

Burundan Sümük Alma Aleti

Bebeklerimiz kendileri sümküremedikleri için sizin onlara yardım etmeniz gerekiyor. Onun için de sümük alma aleti ile kolayca burunlarından sümük alabiliyorsunuz.

Kullan at alt değiştirme örtüleri


Bu ürünler de çok işinize yarayacaktır. Özellikle dışarıdayken çok rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünler işinizi kolaylaştıracaktır. Erkek bebekler ilk zamanlarda altını açar açmaz çişlerini yapabiliyorlar o yüzden altlarına serdiğiniz herhangi bir bezi sürekli yıkamaktansa kullan at örtüleri kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Islak Mendil


Bebekler için özel olarak üretilmiş ıslak mendiller olmazsa olmaz ürünlerdir. Çünkü sürekli altını değiştiriyorsunuz ve silmeniz gerekiyor. Yanınızda taşıyabileceğiniz bu mendiller bebek alışverişlerinin ilk sırasında yer alıyor. En çok alınan


Bebek Törpüleri


Bebeğinizin tırnağını kesmek yerine törpülemek çok daha pratik ve güvenli bir yöntemdir. Tırnak keserken zor anlar yaşayanlar olabiliyor. Uyurken veya emzirirken bir yandan tırnaklarını törpüleyebilirsiniz.

Beşik Çarşafı


Özellikle ilk doğdukları haftalarda sürekli çok emiyorlar. Doyduklarının farkında olmayabiliyorlar. Bunun sonucunda sık kusabiliyorlar. Haliyle sık sık çarşafını değiştirmeniz gerekiyor. Yıkamak kurutmak fazla zaman alacağı için yedekte çarşaf bulundurmanız çok önemli.

Beyaz Gürültü


Beyaz gürültüden çok memnun kalacaksınız. O kadar memnun kalacaksınız ki sadece bebeğiniz için değil kendinize de alacaksınız. Dışarıdaki sesleri çok güzel örtüyor ve çok güzel uyuyorsunuz. O yüzden beyaz gürültü olmazsa olmaz eşyalardan biridir.____

Kusma bezleri (Tükürük bezleri)


Bebekler ilk zamanlar çok fazla kusuyorlar o yüzden yanınızda bulundurmanız gereken pratik temizleme bezleridir. Yakanızda taşırken, gazını çıkarırken koyacağınız ya da yattığı yerde kusarsa ağzını silebileceğiniz yumuşak bezlerdir.

Ana Kucağı


Ana kucağı sizi rahat ettirecek bebek eşyalarından biridir. Bebeğiniz mızmızlandığında, huysuzlandığında ana kucağına koyarak sakinleşmesini sağlayabilirsiniz.

Yürüteç


Bebeğinizin 6. Ayından itibaren keşfetme ilgisinden dolayı bebeğinizi ve anneyi dinlendirmek ve rahatlatmak amacıyla tasarlanmış hareketli bir oyuncak çeşididir. Yürüteç alırken ebeveynlerin dikkat etmesi gereken nokta; yürütecin otomatik kilitleme sisteminin olmasıdır.

Hoppala

Bebeğinizin 6. Ayından itibaren kullanabileceği bir diğer oyuncak çeşididir. Bebeğinizin eğlenceli vakit geçirmesini sağlar. Hoppala alırken dikkat etmeniz gereken kaliteli malzemeden yapılmış ve güvenli olması çok önemlidir. Hoppalaların çeşitleri duvardan askı olarak kullanılabilen ve yerde hoplama zıplama şeklinde olan çeşitleri mevcuttur.
 

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et