Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
BLOG
Yayın Tarihi : 15.08.2018 11:03 | Güncellenme Tarihi : 16.08.2018 11:08 | Bebek
Baston puset

Baston puset 


Baston Puset Nedir ? 


   Pek çok ebeveyn ilk kez bebek sahibi olduğunda seyahat etme konusunda sıkıntı yaşamaktadır. Böyle bir durum oluştuğun da başlangıçta bebek arabaları güzel bir çözüm gibi gözükmektedir. Ancak gereğinden fazla yer kaplamaları ve ağır olmaları gibi dezavantajları bulunmaktadır. Çok fonksiyonlu olması ve fazla eşya taşıma özelliklerinin olmasına gerek duyulmuyorsa  baston pusetler seyahat için oldukça uygundur. Hem hafif olmaları hem de katlanabilme özellikleriyle baston pusetler avantajlı olmaktadır. 


Baston Pusetlerin Avantajları Ve Dezavantajları 


   Ortalama olarak 7 kg ağırlığında olan baston pusetler kolayca açılıp kapanmasıyla oldukça pratik olmaktadır. Bebeklerin doğumundan itibaren kullanılabilmektedir. Tam olarak yatırılma özelliği bulunmakla birlikte beş farklı oturma pozisyonu da vardır.  Bagaj da az yer kaplaması sayesinde ebeveynlerin eşyalarını yerleştirmesinde sıkıntı olmamaktadır.  Baston puset paketlerinin içerisin de yer alan yağmurluk ve tulumlar soğuk havalar da hastalanmasını önlemektedir. Bebekler kış aylarında sıcak bir şekilde seyahat etmektedirler.  Birçok avantajının olmasının yanında baston pusetlerin dezavantajları da bulunmaktadır. Tek yönlü oldukları için yürüyüş yapmak amacıyla kullanan ebeveynler sıkıntı yaşayabilmektedir.  Aynı zaman da engebeli yollar için pek elverişli değildir. Düzgün bir şekilde sürülemez.  Baston pusetlerin güneşlik kısımlarının yetersiz olduğunu söylemek mümkündür. Bu durumdan dolayı çocuklar güneş ışığından rahatsız olabilmektedir. Mağazaların bebek gereçleri reyonların da baston pusetlerini görmek mümkündür. Anne ve bebek açısından baston pusetlerin kullanımı tercih edilir. 
 

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et