Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
BLOG
Yayın Tarihi : 10.07.2018 11:07 | Güncellenme Tarihi : 10.07.2018 11:50 | Bebek
Baston Bebek Arabası Neden Tercih Edilmeli ?

Baston Arabalar Neden Tercih Edilir? 

 

Çocukların rahatlığı için düşünülmüş ve annelere oldukça rahatlık sağlayan bebek arabalarında baston bebek arabası en çok tercih edilen arabalardan birisidir. Diğer bebek arabalarına göre daha kolay taşınan ve hafif olduğundan katlanıp daha az yer kapladığından dolayı baston arabalar tercih edilir.Fiyatları daha uygun ve ekonomiktir.Bütçenizi sarsmaz. 

 

 

  • Baston Puset Arabaların Avantajları 
  •  Kolay açılıp kapanması 
  • Tek elle kaldırılıp indirilebilmesi 
  • Hafif olması 
  • Arabada ve başka yerden tasarruf sağlaması 
  • Kısa mesafeli yerler ve seyahatlerde rahat ve pratik olması 

 

 Başka model bebek arabalarına göre baston puset arabalar daha kolay açılırlar ve rahat taşınırlar yer kaplamadıklarından dolayı yerden de tasarruf etmediniz de yardımcı olur. Yolda giderken elinizle bile kolayca katlayıp götürebilirsiniz.  Sağlam ve dayanıklı   olarak üretilmiş modeldir. İstediğiniz yere kolaylıkla taşıyabilir ve kullanabilirsiniz. Bayanlar bazen çarşıya gittiklerinde ellerinde torba olabilir. Puset arabalarının kollarına ayrıca ufak tefek poşetlerinizi asarak taşıyabilirsiniz. Ancak dengesizlik sağlayacak torbalar dengesizliğe neden olabileceğinden bebek varken tek olarak arabayı bırakmamanız tavsiye edilir.

 

Kullanımı Pratikliği Ve Kolay Bebek Arabası

 

 Yokuşta ve düz alanda rahat bir kullanım imkânı sunar. Tatillerde seyahatlerinizde arabanızın bagajına kolaylıkla sığabilecek arabalardır. Diğer model bebek arabaları hantal ve ağırdır. Taşınmada güçlük çıkarabilirler. Katlarken de daha zor katlanırlar ve zaman açısından sıkıntı olabilir. Puset bebek arabalarında bu dert yoktur tek bir hamlede kapatılabilirler ve daha kolay kaldırılırlar. Bazı durumlarda anneler kısa mesafelerde bebek arabası olduğunda halk otobüslerine binmek zorunda kalabilirler ve taşınması biraz zor olduğu için ağırlık açısından eziyetlidir.  Otobüste yer kapladığından biraz sıkıntı yaratmaktadır. Bu nedenle baston puset arabalarda bu sıkıntı biraz daha azdır. Konforlu ve rahat olduklarından anneler bebeklerine baston bebek arabası seçmektedir. İstediğiniz yere gidebileceğiniz bebeğinizle rahatlıkla zaman geçirmenizde fayda sağlayan baston arabalar oldukça ekonomik olduklarından tercih edilirler. Başka model bebek arabaları biraz daha pahalı olabilir bu nedenle bebek arabası alırken hem hesaplı modeller seçilir hem de kullanımı daha pratik ve rahat olan arabalar tercih edilmektedir.  

 

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et