Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
BLOG
Yayın Tarihi : 28.05.2018 13:39 | Güncellenme Tarihi : 08.08.2018 12:00 | Bebek
Anadizi nasıl seçilmeli

Anadizi

 

Anadizi seçmek aslında zor olduğu kadar kolay olan bir sistem. Ev tipinde olan bu sistemler sayesinde elbette ki çocuğunuzun daha rahat bir şekilde hareket etmesi sağlanıyor. Burada asıl önemli olan şey güven ve işine yarayacak ürünü doğru bir şekilde bulabilmek. Anadizi son yıllarda çok fazla kullanılmakta ve rahat kullanımı sebebiyle ön plana çıkmaktadır. Özellikle doğumdan sonraki ilk ay göz önünde bulundurulursa bebek sürekli olarak kucakta olmak ister. Anadizi bu konuda sizlere kucağına almak yerine istediğiniz gibi bir vücutmuşcasına yumuşakça sararak ve sizleri rahatlık sağlamaktadır. Elbette burada bebeğin konforu ve aynı zamanda güvenli bir ortam sağlanabilmesi önemlidir. Örneğin üç noktadan gelecek olan bir kemer ya da 5 noktadan saracak bir kemer sayesinde daha güvenli ortamlarda oluşması sağlanmaktadır. Ayrıca plastik yapısı ve çocuğun içinde bulunacağı konforlu yapısı önemlidir.

Anadizi Nasıl Seçilir?

Burada önemli olan bazı noktalar bulunmaktadır. Özellikle taşıma kapasitesine dikkat etmeniz gerekir. Çünkü bir ana kucağı ortalama olarak 12 ile 15 kiloya kadar taşıyabilmektedir. Ancak bunun yanı sıra 30 kiloya kadar taşıyan özel farklı işlevleri bulunan çeşitler de mevcuttur. Bebeğin ortalama ağırlığını ve ev tipine göre uygun olacak sistemi seçmek buna göre önemlidir. Pilli ya da elektrikli modellerin yanı sıra onlara çalışan modeller de mevcuttur. Ayrıca oyunları ve titreşimli ışık bir şekilde yayınlanan melodileri ile farklı şarkılar ve ninniler de bebeğinizi sunabilirsiniz. Ayrıca bazı ürünlerde sallanma özelliği bulunmaktadır. Burada 3 noktalı emniyet kemeri sayesinde daha güvenli bir ortam sağlayabiliyorsunuz. Ancak az önce de dediğimiz gibi beş noktalı olanlar daha sağlıklı sonuçlar doğurur.

Anadizi Fiyatları Ne Kadardır?

Bu ürünler arasında sizler de bebek için en güvenli olanları çok rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu noktada sizler de Tuna Bebe sitesini ziyaret edebilir ve istediğiniz farklı modellere ulaştığınız gibi aynı zamanda uygun fiyatlı tercihlere de ulaşma şansına sahip olabilirsiniz. A'dan Z'ye her türlü konuda sizlere yardımcı olan siteye giriş yaptığınızda sizler de bebeğiniz için istediğiniz bütün ürünleri bulabilecek ve buna göre sizler de tercihlerinizi yapabileceksiniz.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et