Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
BLOG
Yayın Tarihi : 28.05.2018 13:15 | Güncellenme Tarihi : 28.05.2018 13:29 | Bebek
Anakucağı modelleri

Ana Kucağı Modelleri Ve Seçimi

 

Sizler de özellikle anadizi gibi dikkatli seçmeniz gereken bir ürün alacaksanız bu durumda özelliklerini dikkate gözden geçirmeniz gerekmektedir. Bilindiği gibi özellikle 6 ile 9 ay arasında daha fazla kullanımı olmasından dolayı dikkatli hareket edilmelidir. Bu konuda özellikle ilk 6 ayda çocuğun zaman zaman kullanabileceği bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama 12 ila 15 kiloya kadar taşır. Hatta işlevsel olarak 30 kiloya kadar taşıyabilen modelleri de bulunmaktadır. Kendi ağırlığının da özellikle 3 ile 5 kilogram ağırlığına sahip olması yeterlidir. Birkaçı 7 ile 10 kilogram arasında da olabilmektedir. Modellerin içerisinde pilli ya da elektrikli modelleri bulunmaktadır. Ancak elle çalışan yani manuel sistemler de karşımıza çıkabilir. Sistemlerin içerisinde farklı modelleri de bulunmaktadır. Ayrıca MP3 sistemleri sayesinde çocuklarınıza dinletebileceğiniz farklı ninnilere de ulaşabiliyorsunuz. Titreşimli, ışıklı veya melodili modellerine de ulaşma şansına sahipsiniz. Ayrıca ses kaydetme özelliği olan modeller de bulunuyor. Böylece kendiniz söyleyerek çocuklarımızın kendi sesinizle ninni dinlemesini sağlayabiliyorsunuz.

 

Ana Kucağı Modelleri Ve Fiyatları

 

Ana kucağı konusunda sizler de farklı modellere ve fiyatlara ulaşabiliyorsunuz. Ancak en uygun seçenekleri sizler de Tuna Bebe sitesi üzerinden bulabilirsiniz. İstediğiniz bütün şartlara uygun olarak ürünlere ulaşabildiğiniz gibi aynı zamanda ürünler kıyaslama yapmak istediğimiz ürünleri uğraşma şansına sahip oluyorsunuz. A'dan z'ye bütün her şeyi düşünmüş ve sizlere sunmuş olan modelleri ulaşmak için sizler de zaman kaybetmeden sonuç alabilirsiniz.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et