Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
BİSİKLET & SCOOTER
Bu Kategoride 10 Ürün Bulundu
ÜRÜN FİLTRELE

Bisiklet

Bisiklet almak istediğiniz zaman sizler de özellikle çocukların için ya da bebekleriniz için biraz daha temkinli davranırsınız. Özellikle bisiklet modelleri çocuklarımızı daha rahat bir kullanıma sahip olmasını sağlıyor. Ayrıca önemli noktalardan bir tanesi de bu konuda güvenlik. Bisiklet alırken elbette ki herkesin aklında bir çok farklı soru işareti oluyor. Burada tutacak kısımları çok büyük önem arz etmektedir. Özellikle bebek için bir bisikleti tercih ederken hiç kuşku yok ki en önemli nokta elbette ki güvenlik ve konfor oluyor. Bu iki sistem de sizlere sunan sistemler sayesinde istediğiniz gibi sonuçları alma şansına sahip oluyorsunuz. Bu arada en önemli noktalardan bir tanesi de sizlerin istemiş olduğunuz her şeyin çok rahat bir şekilde sizlere sunuluyor olması. Siz de istediğiniz modellere ulaşabilirsiniz ve güvenlik konusunda daha dikkat etmemiz gereken en önemli şeyleri bu iki temel kısımlar olarak karşınıza gelmektedir.

Bisiklet Nasıl Seçilir?

Çocuklar için seçilecek bisiklette her konuda biraz daha temkinli yaklaşmaktadır. Özellikle bebekler için seçeceğiniz bisiklette en az bebek arabası kadar dikkat etmelisiniz. Tekerlek kısımlarının güçlü olması ve özellikle plastik bir yapıya sahip olması rahat şekilde kullanım açısından önemli olmaktadır. Ancak sert plastikten yapılan bisikletlerin tekerlek kısımlarının var olması sıkıntılı olarak karşımıza çıkabilmektedir. Ağırlık olarak son yıllarda daha çok kauçuktan üretilmiş olan tekerleklere denk gelebiliyorsunuz. Bu sayede biraz daha rahat bir şekilde hareket etmemizi sağlarken aynı zamanda elastikiyet ve güvenlik anlamını da daha fazla ön plana çıkıyor.

Bisiklet Fiyatları Ne Kadardır?

Elbette ki her ebeveyn en iyi ürünleri çocukları ve bebekleri için almak istemektedir. Farklı fiyatlarla karşımıza çıkan bisikletlere sizler de en uygun fiyatlı ve en garantili ürünleri seçebilmek adına Tuna Bebe sitesini ziyaret edebilirsiniz. İçerisinde A'dan Z'ye her türlü ürünü olduğunu aynı zamanda birçok farklı fiyat seçeneği olduğunu görebiliyorsunuz. Sizler de istediğiniz ürünü alabilir ve çok güzel bir şekilde zaman geçirebilirsiniz. İstediğiniz her ürüne çok kolay bir şekilde ulaşabilecek ve istediğiniz gibi farklılıklara kavuşabileceksiniz. Böylece bebekleriniz için de çok güzel seçeneklere ulaşabileceksiniz.

Bisiklet ve Scooter

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et