Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Sepet Beşik
9 Ürün Bulundu
ÜRÜN FİLTRELE

Sallanan Beşik

 

Sallanan beşik, özellikle bebek sahibi olacak çiftlerin vazgeçemediği şeylerden bir tanesidir. Son dönemlerde sallanan beşik alınmasından önemli sebeplerinden bir tanesi rahat kullanımıdır. Bebek beşik modelleri arasında son yılların en revaçta modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizler de bir sallanan beşik almak istediğinizde tavsiyelerinize uyarsanız daha rahat bir şekilde sonuç alabilirsiniz. Beşiklerin içerisinde birçok farklı konfor yapısı karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca otomatik sistemlerin doğru bir şekilde ayarlanabilmesi gerekmektedir. Bunlarla birlikte mekanik sistemlerinin kuvvetli olabilmesi çok önemlidir. Bu anlamda sizlere gerekli garantileri sunan ürünleri tercih etmeliyiz. Aynı zamanda da kaliteli markaların ürünleri ile bebeklerin daha güvenli hale getirmeniz gerekmektedir.

Sallanan Beşik Modelleri Nelerdir?

Sallanan beşiklerin arasında birçok farklı model bulunmaktadır. Burada öncelikli olarak kemer kısmı da dikkat etmeniz gerekir. Çocuğu tam anlamıyla tutmalı aynı zamanda da alt kısmından kopmalar yapmaması gerekmektedir. Alt kısımdan emniyete alınacak olan alanı çok dikkatli bir şekilde kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan bir tanesi de çocuğun içerisinde konforlu olmasıdır. Yani kumaşın direkt olarak pleksi glass ya da plastiğin üzerinden kaplanması değil ara kısmında bulunan pamuk, sünger kısımları da çok büyük önem arz etmektedir. İyi bir şekilde yapılmış olan bir şeyin en önemli noktalarından bir tanesi de aslında doğru bir şekilde döşenmiş olmasıdır. Bebek için sizler de dikkatli şekilde hareket edebilir ve istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Sallanan Beşik Fiyatları Ne Kadardır?

Bu konuda sizlere günümüzde birçok farklı seçenek sunulmaktadır. Özellikle internet yapısını da göz önünde bulundurursanız birçok farklı model ve seçeneğe ulaşabiliyorsunuz. Bu konuda Tuna Bebe sizlere en iyi ürünleri en uygun fiyatlarla sunmakta ve sizlerin daha iyi sonuçlar almanızı sağlamaktadır. Sizler de fiyat konusunda istediğiniz sonuçlara ulaşabileceğiniz gibi A'dan Z'ye her türlü konuda çok rahatlıkla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz renk ve modelde ürünlere ulaşabiliyor ve istediğiniz uygun fiyatlı seçeneklere kavuşabiliyorsunuz. Ayrıca en önemli noktalardan biri de sizlere sunmuş olduğu ödeme kolaylıkları olarak karşımıza çıkıyor. Sizler de farklı fiyatlarla farklı ödeme koşullarına ulaşabiliyorsunuz.

 

                                                                   

 

Sepet beşik

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et