Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
BEBEK BEŞİKLERİ
9 Ürün Bulundu
ÜRÜN FİLTRELE

Bebek Beşikleri

 

Bebek beşikleri konusunda her anne ve baba dikkatli şekilde hareket etmek ister. Özellikle çocuğu doğduktan sonra uyuyacağı bu güzel beşiklerin içerisinde aynı zamanda da rahat ve konforlu olması istenmektedir. Ayrıca oyuncak ve çeşitli aksesuarlarla birlikte beşiklerin daha güzel ve daha hoş bir görüntüye sahip olmasını istemektedir. Özellikle bebeğinizin duygusal bağını da güçlendirecek ve yeni doğmuş miniklerimizin daha rahat bir şekilde uyku alabilmesi için bebek beşikleri tercihlerinde dikkatli şekilde hareket etmemiz gerekmektedir. Özellikle odadan odaya taşınacak bebek beşikleri tercih etmeniz sizler için daha iyi sonuçlar doğuracaktır. Elbette ki bunun yanı sıra direkt olarak annenin yanına konulabilecek ya da bağımsız beşik dediğimiz farklı modellere de ulaşma şansına sahipsiniz.

Bebek Beşikleri Nasıl Seçilir?

Bebek beşik konusunda sizlere birçok farklı tercih sunulabilir. Bunların başında anne yanı beşikleri gelmektedir. Tek tarafı açık ve bebeğin yatağına bitişik olarak konulmaktadır. Yükseklik ayarları bulunmakta ve böylece bebeğin yatağının yüksekliğine uygun bir konuma getirebilmektedir. Çoğunda kenarlar bebeği rahatça görebilmemiz için file özellikle olarak sunulmaktadır. Bağımsız modellerde ise anne yanı bebek beşiklerine oranla biraz daha büyük olarak sunulmaktadır. Odadan odaya kolaylık taşınabilmeleri için alt kısımlarında tekerlekleri bulunmaktadır. Park beşikleri modelleri çok çok kullanılan ilk aylarda bebeğinizi bir şekilde yatırabileceğimiz sonrasında ise oyun alanı haline getirebileceğiniz bir sistemi bulunmaktadır. Seyahate çıktığınızda yanına götürdüğümüzde götürebilmek çok büyük bir avantaj olarak görülmektedir. Sepet beşik veya beşik hamak gibi farklı modeller de karşımıza çıkmaktadır.

Bebek Beşikleri Seçiminde Önemli Noktalar

Sizler de Tuna Bebe aracılığı ile istediğiniz bütün modellere ulaşabiliyorsunuz. Güvenliği gibi seçimleri yapabilir ki aslında ailenin yaşam tarzı, yaşam alanları ve bebeğim bebek yatak odasını fiziksel şartları daha çok büyük önem arz etmektedir. Uyku yüzeyinde nefes alınabilir aynı zamanda beşiklerin bulunduğu kenarlar bile önem arz eder. Aynı zamanda taşınabilirlik, ebat ve ağırlıkları durumuna kadar her şey çok dikkatli bir şekilde ayarlanmalıdır. Bebeklerin beşiklerine kullanılacak tekstillere çok dikkatli bir şekilde hareket edilip buna göre seçim yapmak gerekmektedir. Böylece bebeğiniz için en doğru tercihlere ulaşabilirsiniz.

 

                                  

 

Bebek Beşikleri

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et