Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!

Bebek oto koltuğu

BEBEK OTO KOLTUĞU
Bu Kategoride 7 Ürün Bulundu
ÜRÜN FİLTRELE

Bebek Oto Koltuğu

 

Bebek oto koltuğu almak özellikle çocukların otomobil içerisinde daha güvenli ve doğru şekilde yolculuk etmesi açısından çok büyük önem taşıyor. 9 kilo ve sonrasında kullanıma uygun olan bebek oto koltuğu arabaya monte edilebiliyor ve puset koltukları gibi kullanılmıyor. Ayrıca insanlar son zamanlarda özellikle bunların normal taşıma anlamındadır. Kullanarak daha geniş bir kullanım alanına sahip olur. Bilindiği üzere özellikle trafikte yol alırken bebeklerimizin ve çocuklarımızın daha güvenli bir ortamda olmasını istemekteyiz. Bu anlamda sizler de bebek oto koltuğu tercihleri sayesinde buna ulaşabiliyorsunuz. Elbette belki doğum sonrasında hemen almamız gereken seçeneklerden biri olmuyor. Ancak bebek haberi aldığınızda elbette ki dikkatli bir şekilde seçmeniz ve önemli bir şekilde arabaya monte edilerek aynı zamanda da taşınabilirlik açısından geniş kapsamlı kullanımı, güvenliği ve sağlıklı bir şekilde kullanım fırsatları sunabilmesi de çok büyük önem arz etmektedir.

Bebek Oto Koltuğu Nasıl Seçilir?

Bebekler için oto koltuğu seçerken öncelikli olarak bebeğinizin yaşına ve kilosuna uygun olan koltuğu belirlemeniz gerekmektedir. Bu tip koltuklarda üç çeşit model bulunmaktadır. Bunlardan ilki 9 ile 18 kilo arasında, ikincisi 15 ile 36 kilo arasında, 3. model ise 9 kilogram başlayarak 36 kiloya kadar olan modeldir. Ağırlıklı olarak bu üç modelden 3. model tercih edilmektedir. Ancak sizler de özellikle ilk başlarda daha rahat bir kullanım açısından ilk modeli tercih edebilirsiniz. Ayrıca Avrupa standartlarında çarpışma testlerinden geçmiş olması ve bunun logosunun koltukta bulunması önemlidir. Fiber içinde darbe emici yan korumalarının olması, kaza durumunda bebeğinizin korunması açısından çok büyük önem arz etmektedir. Emniyet kemeri özellikle 5 noktadan olursa çok daha kaliteli ve doğru bir şekilde izlere sunulmuş olduğunu göstermektedir. Ekstradan bebeğiniz için boyun korumalığı olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca özellikle bebeğinizin içerisinde bulunduğu konforu da göz önünde bulundurmak gerekir. Bu anlamda ekstra hava sirkülasyon sistemi olması bebeğin terlemesi önleyecektir. Bu yüzden de özellikle konforu ve rahatlığı açısından burada göz önünde bulundurmanız gerekir.

Bebek Oto Koltuğu Avantajları Nelerdir?

Aslında günümüzde artık trafik cezası kesilecek ve uygun koşullar taşımıyor ise bebeğinizi arabanıza taşımanıza izin verilmeyecektir. Bu yüzden çocuğun ağırlığını uygun bir şekilde çocuğun aynı zamanda da konforu düşünerek almış olduğunuz bir koltuğa sahip olmak durumundasınız. Bu anlamda Tuna Bebe sizlere sunmuş olduğu ayrıcalıklarla çok güzel fırsatları buluşturmuş görünüyor. Sizler de hemen internet sitesi üzerinden farklı modellere ulaşabildiğiniz gibi uygun ödeme koşulları ve uygun fiyat seçenekleriyle istediğiniz tüm sonuçlara ulaşma şansına sahip oluyorsunuz.

 

 

                                                             

 

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et