Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
Türkiye' nin büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi olan TUNABEBE, 1991' den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle yanınızda!
ANAKUCAĞI & OTO KOLTUĞU
10 Ürün Bulundu
ÜRÜN FİLTRELE

Anakucağı ve Otokoltuğu

Ana Kucağı

 

Bebeklerini kucağına almak için gün sayan çiftlerin en önemli dikkat etmesi gereken konulardan biri de ana kucağı. Bebek ve çocuklarımız  için doğum sürecinden hemen sonra ilk ihtiyaçlarından biri olarak karşımıza çıkan ana kucağı ve oto koltukları önemle seçilip alınmalıdır.. Bu yüzden de ana kucağı seçimlerinizi yaparken olmazsa olmazı olan konuları bilmek ve buna göre anakucağı satın almadan önce en uygunu en doğrusunu ne olduğuna karar vermektir. Ana kucağı konusunda birçok tercih sebebi bulunmaktadır. Bu yüzden kafalar da bazen karışabilmektedir. Bazen fiyatlar ön plana çıkarken bazen özellikle ergonomik yapısı ve ya özel tasarlanmış olması önem taşımaktadır. Ayrıca üretim açısından ne tür yerlerde kullanılabileceği gibi ayrıntıları ve detayları bilmek de sizler için daha büyük bir avantaj oluşturmuş olacaktır. Ana kucağı konusunda bu anlamda dikkatli hareket etmek gerekir.

Ana Kucağı Nasıl Seçilir?

Bebek için ana kucağını seçeceğiniz zaman önemli noktalardan bir tanesi aslında bebeklerin minik vücudunun ergonomik bir şekilde desteklemek için tasarlanmış olup olmadığıdır. Bu üründe özellikle ergonomik olması çok önemlidir. Ev tipi ana kucakları olduğu gibi aynı zamanda da oto koltuğu olarak da kullanılabilecek olanlar bulunmaktadır. Ayrıca neredeyse şu anda piyasada bulunanların tamamı 13 kilogram ağırlığı ve bebeği taşıyabilmektedir. Bebeğin yaklaşık 80 ile 83 santim olana kadar bu şekilde kullanılabilmektedir. Bu da büyüme hızını göz önünde tutulması 18 aya kadar kullanılabilmekte olduğu söylenebilir. Bu da ortalama kullanım sürelerini göz önünde bulundurduğumuzda aslında kısa bir süre değildir. Zaten 13 kilogram ve 83 santim boyundaki bir çocuk artık oto koltuğuna geçme zamanı gelmiş demektir. Burada öncelikli olan şey ana kucağının içerisinde çocuğu rahat bir şekilde taşıyabilmektir. Bu anlamda taşıma kolu ile taşımak kuvveti çok büyük önem arz etmektedir. Bebek arabasında kullanıp kullanılmadığı özellikle Travel sistem olarak adlandırılan bebek arabaları açısından büyük önem taşımaktadır.

 

Ana Kucağı Nereden Bulunur?

 

Ana kucakları konusunda sizler de Tuna Bebe sitesi üzerinden istediğiniz bütün ayrıcalıklara ulaşabiliyorsunuz. Bu arada yatış pozisyonlarına göre uyku konforu açısından nasıl değerlendireceğiniz ve aynı zamanda da fiyatları ile birlikte hangi estetik yapılarına uygun ana kucakları aradığınız konusunda her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et